Įkurtuvės

March 15, 2018

Tikrasis, šiltasis pavasaris dar drovisi pasirodyti, bet mes juk žinome, kad jis jau tuoj ateis. Tad laikas gaivioms permainoms, naujai pasipuošti ir papuošti namus. Juk netrukus ir margos, ryškios šv. Velykos. O pas mus ĮKURTUVĖS! Švenčiame ir kviečiame visus aplankyti naują NUC studiją Naujamiestyje. Lauksime Jūsų kovo 24 d. (šeštadienį) 11–19 val. Tegul pavasariška nuotaika sugrįžta!
 
Adresas: Žemaitės g. 21, Vilnius; „Žemaitės verslo centro“ 3-čias įėjimas, II-as aukštas, sukti į kairę ir šiek tiek paėjėti koridoriumi. Mielai pasitiksime, jei paskambinsite tel. +370 674 11064 Paulius.

NUC studija persikėlė

January 29, 2018

Nuo šiol mus rasite „Žemaitės verslo centre“ II-ame aukšte, adresas Žemaitės g. 21, Vilnius (Naujamiestis). Tikimės, kad naujoji mūsų studijos vieta industriniame interjero centrų rajone bus patogesnė kuriantiems savo namus ar ieškantiems išskirtinės dovanos.

Studijoje paprastai dirbame darbo dienomis nuo 18 val., o savaitgaliais bet kuriuo Jums patogiu metu. Tačiau, kad neprasilenktume, prašome susitarti dėl susitikimo laiko iš anksto, susisiekus su mumis el. p. paulius@nuc.lt, tel. +370 674 11064 ar „Facebook“ žinute (https://www.facebook.com/nuc.lt/).

Iki malonaus pasimatymo!

„Puodukas 2017“ – paroda Dailininkų sąjungos galerijoje

December 05, 2017

Kviečiame apsilankyti parodoje, kurioje eksponuojamas ir NUC puodukas.

 

Gruodžio 8 d., penktadienį, 18 val. Dailininkų sąjungos galerijos vitrinoje (Vokiečių g. 2, Vilnius) atidaroma kalėdinė keramikos paroda „Puodukas 2017“. Paroda vyks iki gruodžio 22 d.

Vienas svarbiausių rengėjų tikslų – atgaivinti taikomosios dailės mažųjų formų parodas Lietuvoje, pristatant naujausias kūrybos tendencijas pasirinktame formate. Šį kartą – tai iš pažiūros paprastas puodelis, kuris parodoje nustebins meniškomis ir originaliomis formomis, ne tik estetiniu, bet ir konceptualiu turiniu. Pasaulyje tokių parodų rengiama nemažai, jos ypač mėgiamos žiūrovų.

Parodoje dalyvauja net 56 autoriai – tai ir ilgametę kūrybinę patirtį turintys profesionalūs keramikai, ir gabūs dailės akademijos studentai. Jungtinėje parodoje dailininkai išskleis stilių, medžiagų (porcelianas, akmens masė, moliai) ir technologijų (raku, raugo, juodoji keramika, anagamos, elektriniai degimai) įvairovę, pristatys ne tik funkcionalų indą, bet ir menines improvizacijas puodelio tema.

Parodos atidarymas: 2017 gruodžio 8 d., penktadienį, 18 val.
Parodos laikas: 2017 gruodžio 8–22 d.
Galerijos darbo laikas: I–V 10-18, VI 10–16.
Parodos lankymas – nemokamas.

 

Tekstas – Dailininkų sąjungos galerija

Atvirų durų savaitgalis studijoje

November 15, 2017

Kalėdų dovanas išrinkti apgalvotai ir be streso – svajonė, kuri lengvai gali tapti realybe. Prieškalėdinį susitikimą mūsų studijoje suplanavome pirmąjį gruodžio savaitgalį. Iš anksto – kad liktų laiko mėgautis ramiu laukimu prieš pačias šventes.

 

Gruodžio 2 d. – 11.00–19.00 val.
Gruodžio 3 d. – 11.00–17.00 val.


Lauksime Jūsų Aukštaičių g. 6 (Užupyje), Vilniuje.

Tel. +370 674 11064
 

Naujametinių dovanų idėjos

November 08, 2017

Norime pasidalinti savo kalėdinių-naujametinių dovanų idėjomis ir pasiūlyti naujuosius rankų darbo NUC puodelius, kurių dugnus „saugo“ šuniukas. Artėjantys  2018-ieji – Šuns metai, tad šia dovana linkėtume sėkmingų Naujųjų metų.

Jei turite minčių, ar dar tik svarstote, kokia dovana pradžiugintų artimuosius, kolegas ar partnerius per šias šv. Kalėdas, būtinai parašykite mums – mielai pasitarsime.

 

Daugiau puodelių pavyzdžių rasite mūsų FB profilyje.

Kalėdinių dovanų idėjos

November 08, 2017

Spalvingam rudeniui persiritus į antrąją pusę, lapų ant medžių lieka kasdien vis mažiau, imame ieškoti kur paslėpėme pirštines ir nejučia pradedame galvoti ką gero atneš žiema. Žinoma, Kalėdas! O pirmiausia, jaukų jų laukimą.

Norime pasidalinti savo kalėdinių-naujametinių dovanų idėjomis ir pasiūlyti daugelio jau pamėgtus rankų darbo NUC puodelius, dekoruotus tikrais žiemos švenčių simboliais, eglučių motyvais. Siekiame, kad mūsų sukurtos dovanos subtiliai atspindėtų šventinę nuotaiką ir kartu būtų malonios bei tinkamos naudoti ištisus metus.

Jei turite minčių, ar dar tik svarstote, kokia dovana pradžiugintų artimuosius, kolegas ar partnerius per šias šv. Kalėdas, būtinai parašykite mums – mielai pasitarsime.

 

Daugiau puodelių pavyzdžių rasite mūsų FB profilyje.

Tarptautinė paroda „Baldai. Interjeras. Dizainas“

October 07, 2017

Dėkojame Lietuvos dizaino forumui už galimybę dalyvauti XXIII tarptautinėje parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas“, vykusioje š. m. spalio 5–8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Renginio metu 3 salėje duris atvėrė Dizaino Galerija, kur eksponuoti profesionalų, jaunųjų dizainerių bei aukštųjų mokyklų studentų darbai. Keletą ten eksponuotų vienetinių mūsų puodelių dar galite įsigyti, užsisakę žinute. Puodelių kolekcija „Meditacija“.

 

Lietuvos dizaino forumo nuotr.

Please reload

 

Tel. +37067411064

 

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 NUC               

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now